Hakkımızda

Golf Bina Yönetimi Mülkünüze Değer Katar

Kuruluşundan günümüze GOLF BİNA YÖNETİMİ bölge ayırt etmeden konusu ile ilgili hizmetlere talip oldu. Bu hizmetleri yerine getirirken, işine bağlı ve her biri kendi alanında uzman kadrosu ile müşterilerine rehberlik etti.

GOLF BİNA YÖNETİMİ geçici ve günlük çözümlere itibar etmeden, kişilerin ve yaşam mekanlarının geleceğini gözeterek hizmet verdi.1996 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren GOLF BİNA YÖNETİMİ gururla yoluna devam etmektedir.

Gayrimenkulünüzün değeri için… GOLF BİNA YÖNETİMİ

Metin BOZKURT

GOLF BİNA YÖNETİMİ müşterilerinin talep ve istekleri ile çağdaş ve ileri bir düzeyi yakalarken,

Profesyonelliği her zaman ön planda tutarak;
Mülkü bir yatırım aracı görerek, bunun bilinci ile hizmet verdiği projelerin değerini her zaman ve en iyi şekilde korumuş ve bu değeri en yüksek seviyeye çıkarmak için gereğini yapmaya özen göstermiştir.
GOLF BİNA YÖNETİMİ her koşulda ve her zaman gelecek için bir planın olmasını, mülkün değerinin korunmasında esas olarak görür.

Şeffaf olmayı gözeterek;
GOLF BİNA YÖNETİMİ
her kat kullanıcısı ve kat malikinin, her zaman ve her durumda net bir şekilde izleyebileceği bir hizmet davranışını sürekli kılar. Hizmet alanın kararlara katılımı, hizmetin kalitesini belirler.

Planlı ve programlı çalışarak;
GOLF BİNA YÖNETİMİ hizmetlerini sunarken, kanun ve yönetmeliklerin çerçevesinde kalır ve değişen mevzuatı sürekli izler.

Güvenli hizmet vermek çabası ile;
GOLF BİNA YÖNETİMİ, hizmetlerini profesyonel ve denenmiş kadrolarla, doğal şekilde ve zamanında denetleyerek sürdürür.

Misyonumuz

Bu sektördeki tecrübemizi ve hizmet ağımızı kaliteli ve işlevsel bir şekilde sunarak müşterilerimizin yaşam kalitesini artırmak.

Vizyonumuz

25 yıllık deneyimimiz, teknoloji, bilgi ile birlikte sürekli gelişen ve büyüyen kadromuz, artan ekipmanımız ile müşterilerimize hizmeti artırmak.

Değerlerimiz