Hizmetlerimiz

İdari İşler

Gayrimenkulünüzün yönetimine müşteri memnuniyeti, doğru bilgi alma/verme, anında ve doğru şekilde müdahale, önceden alınacak tam teşekküllü önlemler için tecrübeli, eğitimli, teknik donanımlı personelimiz ile hazırız.

golfbinayonetimiidariisler
golfbinayonetimiteknikisler

Teknik İşler

7/24 mümkün mertebe dışarıya bağlı kalmadan kendi bünyemizde, kendi ekibimizle, her an arızalara müdahale edebilecek şekilde geliştirdiğimiz ve geliştirmeye devam ettiğimiz teknik birimimiz ile sizlerin mağduriyetini en aza indirerek hizmetlerimize devam ediyoruz.

Muhasebe İşleri

Şeffaf bir yönetim anlayışının olmazsa olmazı olarak gördüğümüz, 23 senedir en şeffaf hale nasıl getiririz sorusunu sürekli kendimize sorarak geliştirdiğimiz, muhasebe işlerini her an denetlenebilir, online ve en şeffaf şekilde sizlere sunuyoruz. 

golfbinayonetimimuhasebeisleri
golfbinayonetimihukukisleri

Hukuk İşleri

Yönetim sürecinde iş hukuku, medeni hukuk, kat mülkiyeti ile ilgili konularda hukuk birimimiz, 23 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz ile yanınızdayız.

Emlak ve Gayrimenkul

Gayrimenkulünüzün ekspertizini birinci elden, doğru şekilde yapmak, değerinde kiralamak veya değerinde satmak için bizimle iletişime geçin.

golfbinayonetimiemlekvegayrimenkul